BJ Penn Net Worth

Anonim

B.J. Penn neto vrednost: B.J. Penn je ameriški mešani borilni umetnik in brazilski Jiu-Jitsu praktikant, ki ima neto vrednost 22 milijonov dolarjev. B.J. Penn je najbolj znan, da je tekmovalec na Prvem bojnem prvenstvu. Na svetovnem prvenstvu Jiu-Jitsu v kategoriji črnih pasov Penn je prvi ne-brazilski zmagovalec. Je nekdanji UFC lahki prvak in UFC Welterweight prvak. Je le drugi borilec v zgodovini UFC-a, ki je zmagal v dveh različnih utežnih razredih. Penn je služil tudi kot trener na realnem showu The Ultimate Fighter 5. Pod imenom "The Prodigy" B.J. se je rodil Jay Dee Penn v Kailua na Havajih decembra 1978. Boril se je v Ultimate Fighting Championship in K-1. Preden je postal pro Penn, je bil prvi Američan, ki je osvojil zlato medaljo na svetovnem prvenstvu Jiu-Jitsu. On je postal druga oseba, ki je osvojila naslove UFC v več utežnih razredih, osvojila UFC lahka in polkrožna prvenstva. Postal je prvi UFC Lightweight Undisputed Champion in zlomil UFC-jev obrambni rekord za ta naslov. Več kot osem let je bil nepremagljiv. Z K-1 je osvojil svetovni naslov. Dana White, predsednica UFC, je priznala Pennu, da je nizke teže razdelil v mainstream. Šteje se, da je eden od najboljših lahkih borcev v zgodovini MMA, kot tudi eden od največjih športnih obdobij borbe. Avtor je dve knjigi. Dana White je dejala, da bo Penn uveden v UFC Hall of Fame. Nastopil je leta 2009 v filmu Never Surrender in TV seriji Hawaii Five-0. Bil je glavni trener na The Ultimate Fighter 5 in The Ultimate Fighters: Ekipa Edgar vs. Team Penn.